Stare na Nowo – dajemy twoim rzeczom drugie życie

Stare na Nowo to sklep jak żaden inny. Tutaj możesz sprzedać rzeczy, które Tobie są już niepotrzebne i zalegają w różnych schowkach. Dzięki naszemu przedsięwzięciu możesz to zrobić szybko i wygodnie.

Pomysł na lokalny "pchli targ" pod dachem przywędrował do Polski ze Skandynawii. Chcieliśmy, aby i w Warszawie funkcjonowało takie miejsce. Dzięki naszemu sklepowi każdy może w komfortowych warunkach sprzedawać i kupować używane rzeczy przez cały rok, niezależnie od pogody.

Jesteśmy przekonani, że nasze przedsięwzięcie i zaangażowanie sprzedających i kupujących pomoże odciążyć środowisko i zmniejszy eksploatacje zasobów naturalnych. Obrót używanymi towarami wydłuża ich życie, a co za tym idzie odciąża środowisko naturalne.

Właśnie otworzyliśmy pierwszy sklep na warszawskim Ursynowie. Mieści się w nim niemal 200 regałów na których nasi klienci mogą wystawiać swoje towary. Wszystkie przedmioty w sklepie pochodzą bezpośrednio od ich właścicieli. U nas znajdziesz używane przedmioty w dobrym stanie, przedmioty nietypowe i rzadkie.

A jeśli sam posiadasz niepotrzebne rzeczy, możesz je u nas zostawić, a my w twoim imieniu zajmiemy się ich sprzedażą.

Zapraszamy, daj swoim rzeczom drugie życie albo sam znajdź super okazję.

Dzięki Stare na Nowo

Odzyskujesz miejsce w domu - Oszczędzasz swój czas - Nie obciążasz środowiska!